Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Přírodní konkurenti viagry

Také vám jde zobání pilulek Viagry proti srsti, přestože byste chtěli zůstat sexuálně aktivní a ono již to jaksi nejde? Nezoufejte, nejste sami, kdo nedůvěřuje modré barvě zázračné moderní chemikálie a kdo se bojí jejích vedlejších účinků. A nezoufejte podruhé, afričtí šamani našli již před pěknou řádkou let přírodní lék, který vztyčí každou smutnou a svěšenou hlavičku...


Securidaca longipedunculata – zázrak afrických šamanů.
   Za tímto až alchymickým názvem se ukrývá africký keř, dosahující výšky až 4 metrů. Africké kmeny ho díky jeho blahodárným účinkům znají již od nepaměti. Ať šlo o jakoukoliv nemoc, věřilo se v zázračnou sílu z lístků z tohoto keříku, šamani se také pomocí Securidaci dostávali do božských extatických stavů. Kořeny této rostliny jsou jedovaté, jed působí do 12 hodin. V určitém dávkování (a to znají jen šamani a kouzelníci) podané jako čajový odvar však mají kořeny nebo kůra zázračný efekt na mužskou potenci. "Když vidíte místní muže, musíte uvěřit, že jsou jedněmi z nejplodnějších a nejvýkonnějších mužů na světě," napsal jihoafrický deník Sowetan s odvoláním na odbornou analýzu botaniků, podle nichž se ve zdejší oblasti účinné látky kořene využívají skutečně již po staletí. "Ačkoli se účinná látka liší od té ve Viagře, účinek je stejný," potvrdil Marion Meyer z University of Pretoria.
   Látky, které rostlina obsahuje, uvolňují svaly mužských pohlavních orgánů, podporují krevní oběh, a to vede k silnější erekci. Afričtí šamani se samozřejmě naučili tento zázrak prodávat chtivým zahraničním turistům, patříte-li mezi ně, jedna lžička Securidaci longipedunculaty vás vyjde zhruba na 7 dolarů. "Pokud kořen použijete, měli byste být ale opatrní. Vždycky tak učiňte jen v bezpečné blízkosti svého domova, kde čeká připravená partnerka. Síla účinku tohoto stromu je obrovská a po požití se erekce dlouho nezbavíte," uslyšíte jako varování od prodávajícího. O skutečných nežádoucích účincích se šamani nezmiňují. Možná se vám podaří po dobytí sexuálních vrcholků dobýt také nějaký ten duchovní vrchol, a to je to, o co vlastně všem šamanům jde. Že každé poznání také bolí, o tom je dobré raději mlčet.

 KV - Ilustrační foto:westafricanplants.senckenberg.de/flickr.com/Stock.XCHNG

Přihlášení