Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Nejromantičtější valentýnské akce pro vás!

Nejromantičtější valentýnské akce pro vás!

6. - 16.2. - Karneval v Benátkách
Jedná se o nejslavnější karneval Evropy, který se zde pořádá již skoro tisíc let!Pořádal se zde od roku 1047 do konce 19. století. Jeho tradice byla obnovena v roce 1972. Letošní karneval zahájí velká show 6.2. ve 21 hodin. Můžete-li si vzít v práci volno a zařídit ho také partnerovi či partnerce, pak neváhejte, a vypravte se do z nejromantičtějších měst Evropy za zábavou!

1. - 14.2. - Bobová dráha na Proseku za dvacku
Nechcete-li a nemůžete-li vložit do valentýnských oslav větší finanční obnos, věřte, že láska se dá vyjádřit na milion způsobů a peníze nejsou potřeba. Vezmete-li svou milovanou na bobovou dráhu, bude mít zaručeně stejně hluboký zážitek, jako kdybyste ji vzali třeba na let balonem. Pražská prosecká bobová dráha připravila na Valentýna slevovou akci a za 20 korun českých se tak zde můžete příjemně vyřádit. Více na bobovadraha.cz

13. - 14.2. - Sv. Valentýn na zámku Zábřeh
Romantické prostředí zámku Zábřeh je inspirací pro originální oslavu svátku zamilovaných, večeří u hořícího krbu počínaje a nocí v posteli s nebesy počínaje podruhé. Na svatého Valentýna vám zde nabídnou speciální večeři pro dva pod renesančními klenbami zámeckého restaurantu. Noc pak můžete strávit pod nebesy ve vybraném historickém apartmá. Vybrat si můžete apartmá Afrika, historický pokoj „Kouzelná noc“ nebo podkrovní pokoj „Zámecká noc“. Cena za noc se pohybuje v rozmezí 3 – 4 tisíce korun. Jako bonus vám zde nabídnou Valentýnský čokoládový speciál Pikard – speciální  polotmavý 13°granát, pivo s láskou vyráběné jak pro muže tak pro ženy.
 
14. 2.- Romantický Valenýn na zámečku Zlatý orel v Ostravici
Tento krásný a malebný zámeček nabízí speciální valenýtnské ubytování  ve dvoulůžkovém pokoji nebo apartmá dle vašeho výběru včetně snídaně. Květiny a láhev růžového sektu na pokoj jsou samozřejmostí. V noci vás pak čeká pouštění létajících přání na osvětlené terase. Za noc pro dvě osoby zaplatíte od 2 tisíc korun.

1.- 9. 2. - Proměna v sexy kočku zdarma 
Ať už váš partner Valentýn slaví, nebo ho tenhle novodobý svátek nechává klidným, vy se můžete nechat hýčkat a nechat se s pomocí kadeřníka a vizážistky proměnit. A třeba tím svému partnerovi ukázat, že můžete být krásná a ještě krásnější a možná i bez něj... Tentokrát dává server Onadnes šanci těm z žen, které touží po blond barvě či melíru. Salón, s nímž jde do proměny, je totiž specialistou právě na "zlatovlásky". 
Chcete-li se do proměny přihlásit, zašlete mail na adresu ona@idnes.cz svou fotografii (formát jpg) minimálně o velikosti 300 kB a maximálně 1,5 MB, připište, kolik je vám let a telefonický kontakt na vás. Hlásit se můžete do úterý 9. 2. 2010 do 15:00. Spolu s kadeřníkem bude vybrána vítězka. Proměna se uskuteční ve čtvrtek 11. 2. 2010 od 13 hodin v pražském kadeřnictví Oskar.

Valentýnské  letenky zdarma
Ztrátami zmítané aerolinky SkyEurope se pouštějí na Valentýna do jedinečné reklamní akce. Všechna volná místa v letadle budou v sobotu rozdávat párům zdarma. Cestujícím zaplatí dokonce i letištní taxy a zpáteční letenku. Největší evropský nízkonákladový dopravce Ryanair nabídl letenky zcela zdarma, k jejich koupi nepotřebujete ani žádný protějšek, ani se s nikým líbat. Podle mluvčího SkyEurope Tomáše Kiky stačí, když páry dorazí na letiště tři hodiny až padesát minut před odletem a prokážou svoji náklonnost k sobě polibkem. "Dvojice budou odbaveny podle pravidla "Kdo dřív přijede, poletí," dodal. Společnost SkyEurope rozdá letenky i těm, kteří se do letadla nevejdou. Nabídne jim poukázky na jiné lety, ale ty nebudou zahrnovat letištní poplatky. Z Prahy v sobotu létá SkyEurope do 7 evropských měst: Amsterdamu, Bruselu, Londýna, Říma, Paříže, Milána a Neapole. 

 

Ryanair dal do prodeje milion sedaček zcela zdarma včetně letištních tax. Z České republiky ale zbyly místa zadarmo jen na lety z Prahy do německého Hahnu. Linka ale létá jen dvakrát týdně, akce platí pro lety od konce února až do konce dubna a jen ve vybrané dny. Z Hahnu se dají ale nakombinovat další lety zdarma v akci. Podmínkou je ale odbavení on-line, platba kartou Visa Electron a cesta jen s příručním zavazadlem. Letenka není ve skutečnosti zcela zdarma, stojí jeden haléř: kvůli tomu, aby bylo možné provést platbu.

   KV                                          Ilustrační foto:photoxpress.com

Přihlášení