Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Kouzla a čáry lásky nejen na Valentýna

Pokud nezabírají osvědčené sváděcí praktiky, které radí módní časopisy, je na čase využít magii. Vybrali jsme několik receptů vyčtených z čarodějných knih, můžete je vyzkoušet.  Při pozitivním čarování přijdete na pozitivní myšlenky a ty se pak projeví i v pozitivním dění vašich dní.


Kouzlo na přivolání lásky
Budete potřebovat: Růžovou svíčku, špendlík, proužek papíru, červenou, zelenou a bílou stuhu a kousek vrbového proutku.
Kouzlo je třeba dělat buď za úplňku, nebo když měsíc dorůstá, nejlépe v pátek, což je den zasvěcený Venuši a navíc v noci, kdy měsíc svítí. V duchu si představte podobu svého milence. Jeho jméno, které si také můžete i vymyslet, vyryjte špendlíkem do růžové svíčky. Své vlastní jméno pak napište na proužek papíru, omotej ho stuhami tak, že vznikne něco jako pomlázka, při tom všem se stále soustředěně myslete na vysněného milence. Potom pomlázku i svíčku vystavte měsíčnímu světlu a požádejte Venuši, aby vaší lásce požehnala. Pak svíčku zapalte, sledujte její plamen a zároveň si představujte, jak svou láskou držíte za ruce. Po chvíli pomlázku z papíru a stuh omotejte kolem vrbového proutku a spojte tak, že konce zakapete voskem ze zapálené svíčky. Svíčku je třeba nechat dohořet. Vyrobenou pomlázku mějte u sebe celou noc. Druhý den stuhy rozpleťte, tak kouzlo vypustíte a přivoláte lásku.

Nápoj lásky
Může vám i vašemu partnerovi zpříjemnit nejeden večer. Za jedno z nejúčinnějších afrodiziak byla v Anglii považována medovina. Pila se měsíc po svatbě, aby byl pár potentní. Všechny likéry a vína by však v tomto případě měly být požívány jen v malém množství, s přísadou trochy magie pro zvýšení účinku. Takže nyní co budete potřebovat k tomuto kouzlu: Jednu stříbrnou minci, několik listů bazalky, dvě číše šalvěje a trochu medoviny. Stříbrnou minci noste u sebe až do úplňku, pak ji vložte do dlaně a vystavte měsíčnímu úplňkovému světlu. Zatímco se mince nabíjí měsíční energií, soustřeďte svou mysl na svého milence nebo milenku. Když přijde onen večer, kdy chcete šálek lásky použít, přejeďte stříbrnou mincí lístky šalvěje a bazalky. Tímto působením se energie měsíce přemístí do lektvaru. Vložte listy do číší tak, aby pokryly jejich dno a zalijte je medovinou. Nechte je hodinu louhovat. A nastává ta pravá chvíle, nabídnete nápoj partnerovi a napijete se i vy. Pokud vámi připravený nápoj vypijete, chuť na milování se jistě dostaví a to u obou stejně rychle.

Nápoj vášně
Správná čarodějka v létě nezahálí, ale chystá se na zimu, aby měla dostatek bylinek pro posilování energie a čarování. Pak z nich může připravit léčivé odvary nebo nápoje se zvláštním kouzlem.
Potřebujete: 1 špetku rozmarýnu, 2 špetky tymiánu, 2 lžíce černého čaje, 1 špetku koriandru, 3 čerstvé mátové lístky nebo 1/2 lžíce sušených, 3 čerstvé okvětní plátky z růžových poupat nebo 1 lžíci sušených, 5 čerstvých lístků citroníku nebo 1 lžíci sušené citrónové kůry, 3 špetky muškátového oříšku, 3 kousky pomerančové kůry. Všechny ingredience vložte do čajové konvice. Uvařte vodu zhruba na 3 šálky a přidejte. Nechte směs vylouhovat. Můžete přisladit medem, podle chuti. Podávejte ještě horké.

Kadidlo lásky
Potřebujete: 2 díly santalového dřeva, půl dílu bazalky, půl dílu bergamotu, pár kapek růžového a levandulového oleje. Na pálení kadidla se hodí samozápalné dřevěné uhlí, které se dá běžně koupit v prodejnách pro čarodějnice.

Koupel lásky 1
Stačí přidat do koupele 3 díly rozmarýnu, dva díly levandule, 1 díl kardamonu, 1 díl řebříčku a pár lístků květů růžové barvy. Při koupeli si pak vizualizujte toho, po němž toužíte, koupel má přivábit lásku, stačí jenom věřit magii a pořádně čarovat. Navíc koupel krásně zrelaxuje, vaše tvářička hned zkrásní, to by bylo, aby si vás ten dotyčný nevšiml!
Koupel lásky 2
Připravte si 3 díly růžových okvětních plátků, 2 díly libečku a 1díl kopru.
Kopr, libeček i růžové lístky smícháme, buď si je vsypete rovnou do vany, nebo je dáte do přírodního pytlíčku a ponoříte do vany, aby se mohla směs luhovat. Ve směsi se koupejte denně, abyste do svého života přivolali lásku. Představte si sami sebe jako milující osobu, hledající někoho podobného.

Jak si udržet lásku muže na delší čas
Budeme potřebovat váš použitý kapesník a trochu kapek vaší krve.
Vezmeme kapesník, pokapeme jej trochou krve z vašeho levého malíčku. Kapesník spálíme a přitom si představujte vašeho milého. Popel důkladně rozmělníme a přidáme milému do jídla.

Kouzlo přitažlivosti
Využijeme jen 1 lžíci koprových semínek.
Dáme polévkovou lžíci (plnou) do teplé lázně, necháme semínka tak 15 až 30 minut působit. Poté se osušíme. Tato koprová lázeň velmi silně podporuje erotickou přitažlivost!
Podobně působí i pomerančové listy nošené v kapse.

Zaměřování a podněcování mysli
Nejlépe se provádí při aktivní činnosti, která nevyžaduje soustředění ve smyslu čtení, učení, ale např. houpaní se, pohled do ohně, pletení, zahradničení, uklízení, procházky (za předpokladu, že nic z toho se neděje ve spěchu). Je to aktivní meditace, která zastavuje myšlenkovou činnost popředí mysli. Během meditace se vynoří problémy, které je potřeba řešit a možná i řešení. V tomto stavu si uvědomíme, co v nás vytváří napětí, jaké máme bloky a co nám schází. Někdy můžeme vidět i to, co sobě nalháváme a čím nás kdo balamutí. Ve stavu aktivní meditace získáme prostor pro potřebné změny v našem životě.

KV - Ilustrační foto:flickr.com/Stock.XCHNG

Přihlášení