Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Komu jaké dárky?

Komu jaké dárky?

Trochu inspirace na dárky pro naše drahé mužské polovičky:

Dobrý nůž
Každý správný muž by ho měl mít, a i když si možná říkáte, že ty správný chlapi už nejsou a ani ten vás nepatří mezi výjimky, zkuste mu koupit parádní lovecký nůž a ihned uvidíte, jak se v něm probudí spící instinkty a možná vás vezme i do lesa a vyřeže pěknou lodičku.
Náš tip: Lovecký nůž s pilkou: 534,- Kč

Posilovač břišních svalů
Možná tímto dárkem úplně neoslníte a možná se váš drahý bude dokonce trochu vztekat, ale až vydechne, možná si taky uvědomí, že po něm stále toužíte a něco velkého nepěkného a neforemného mezi vámi stojí.
Náš tip: AB Perfect 1090- 1290,- Kč

Vlastnoručně upletená šála, svetr nebo ponožky 
Nestojí nic, jen šikovné ručky už by se měly dát do díla, chtějí-li opravdu mile překvapit. Takový originál ocení každý, jen dbejte na to, aby šly barvy k sobě správně dohromady a především dohromady s bundou či kabátem vašeho milého.
Náš tip: Zkuste vyšít monogram nebo obrázek, který bude vašeho muže vystihovat.

Tričko s vtipným motivem
Dá se koupit hotové na internetu, ale můžete si nechat i natisknout, třeba s vlastnoruční fotografií a jakýmkoliv nápisem. Kvalita a ceny jsou různé, některá trička (ale také trenky a mikiny) jsou opravdu vyvedená.
Náš tip: bastard.cz, trička za 349,- Kč

Šachy nebo jiná společenská stolní hra
Šachy mohou být v nějakém krásném a originálním provedení, stolní hra se hodí pro dlouhé zimní večery ve dvou, sblíží vás a užijete si srandu.
Náš tip: shop-vino.cz, dárková kazeta na víno se šachama – 1 51,- Kč

Trochu inspirace na dárky pro naše drahé ženské polovičky:

Parfém
Parfém je něco s čím snad nemůžete urazit žádnou ženu a každá žena si s novým parfémem, který jí opravdu sedí, připadá mnohem krásnější a svůdnější. Jen dávejte při výběru pozor, abyste své female fatale nekoupili příliš sladkou vůni a romantičce zas něco příliš sladkého. Vybírejte v dobrých parfumeriích a nechte si poradit od sympatické prodavačky.
Náš tip: absolutně originální nová vůně, směs exotických květů jasmínu a zimoleze, zelené nóty, pačuli, santalové dřevo  od Estee Lauder-Privat Collection 50 ml – cca 700 Kč

Kvalitní povlečení
Kvalitní povlečení není krepové, které kouše a především - nemusí se žehlit! Je z pravé bavlny, případně saténu, lehoučké a příjemné na omak. Prostě a jednoduše musí vás samo do manželského lože vybízet!
Náš tip: saténové černobílé povlečení za 1 066,- Kč

Kabelka nebo pásek
Tímto dárkem byste neměli nikdy nic zkazit. Pásky všech barev a tloušťky jsou právě in, sáhnete-li po jakémkoliv, zaručeně ho vaše žena unosí. Kabelka je pak něco, čeho musí mít dle bund a kabátů každá kráska vždy více. Proto svou ženu pozorujte, jaké oblečení nosí nejčastěji, jakou bundu a kabát a podle toho vybírejte.
Náš tip: originální široký pásek s přeskou – 500 – 1 500,- Kč

Předplatné oblíbeného časopisu
Ideální pro ženu, která nic nechce, nic nepotřebuje a všechno by nejraději rozdala. Časopis možná taky někomu dá, ale nejdřív si ho přečte. Rozhodně je z čeho vybírat a nikdy tím ženu neurazíte
Náš tip: nosí se velké kabelky a černou nic nezkazíte– cca 1 000,- Kč

Pro babičku a dědu

Masážní rukavice, přístrojek nebo kartáč s dlouhou rukojetí na záda.
Velmi vhodný dárek pro kohokoliv a máte z čeho vybírat. Nejjednoduší a nejlevnější jsou přístroje na masáže nohou, chcete-li do svých prarodičů, tchána či tchýně investovat více, zaměřte se na masážní křeslo. Ale nakonec postačí i masážní elektrický zubní kartáček
Náš tip:masážní přístroj na nohy Sencor SFM, 600 – 800,- Kč

Vybraný olej nebo balsamico na saláty
Stáčené rostlinné oleje, octy a octové balsámy, čepovaná skotská jednodruhová whisky, calvados, rum a cognac přímo ze sudu. Vedle toho lákavé likéry a destiláty, ovocné šťávy a sirupy – celkem více než 120 lahůdek … tím nikdo nepohrdne. Zkuste zavítat do obchůdku Vom Fass.
Náš tip: Pistáciový olej a octový balzám z calamansi

Lístky do divadla nebo na koncert
Nádherný dárek, který by měl potěšit každého milovníka kultury. Vybírejte pečlivě a zkuste se zaměřit na představení, na které bývají lístky jinak vyprodány. Zkuste jít s babičkou či dědou také a uvidíte, že na to nikdo z vás nezapomene.
Náš tip: Divadlo Sklep nebo Járy Cimrmana

  KV

Přihlášení