Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Je to pravda odvěká … muži milují ženská ňadra

Uklidňují
Není to fráze, muži mají ňadra skutečně podvědomě spojená s pocitem klidu a bezpečí. Není tak úplně od věci, že obdařený hrudník občas přezdívají airbagem. Pokud si váš partner rád pokládá na prsy hlavu, nebo se o ně požitkářsky otírá a líbá je, připadá si chráněný a utíká do úplně jiné dimenze reality. Asi jako když se my schoulíme do skrčené "prenatální" polohy. Spjatost s kojeneckým obdobím, kdy pro něj ňadra byla hlavním útočištěm a zdrojem energie, tu určitě je. Ačkoliv vidět matčina prsa by pro něj dnes mohlo být noční můrou, asociace, že tahle část těla je konejšivá, mu už v hlavě zůstala navždy.

Jsou tak ženská
Ňadra jsou na první pohled nejzřetelnější rozdíl mezi pohlavími, který lze registrovat. Nezpochybnitelně indikují ženství, tedy základní předpoklad, který na vás muži milují. Zajímavé je, že žena s plošším hrudníkem nikomu nepatřičně nepřipadá a muže rozhodně neodpuzuje. Zato muž s velkými prsy pro ženy absolutně ztrácí přitažlivost. Jeho mužnost je výsostně ženským akcentem definitivně ztracená, často se stává terčem posměchu. Smutné je, že odstranění prsu nebo prsou vede někdy k rozpadu vztahu. Muži i samotné ženy se ztrátou tohoto symbolu ženství bohužel nedokážou vyrovnat.

Souvisí se sexem, jednoznačně
Prsa jsou jednou z nejcitlivějších erotogenních zón a tím dostává fascinace jimi další rozměr. Představa, že jejich dráždění je příjemné i vám, dělá mužům dvojnásobné potěšení. Všechno, co je stimulátorem vašeho sexuálního apetitu, lze totiž v očích mužů pokládat za zázračný vynález. Navíc jsou muži při sexu vizuálně stimulováni mnohem víc než ženy, a tak je pro ně pohled na harmonicky klenuté poprsí vzrušující pastvou pro oči.

Nic takového muži nemají
Znáte tu hlášku, že ňadra a modely vláčků mají hodně společného – jsou původně určené pro děti, ale hrají si s nimi hlavně tatínkové. Pro muže jsou tyhle polštářky prostě zajímavé, nic podobného na těle nemají. Dají se mnout, jsou tak hebké, bradavka po pár rafinovaných dotecích ztvrdne…Zkoumat tenhle orgán je nikdy nepřestane bavit.

I prsa potřebují péči
Aby jemná kůže na prsou neztratila předčasně svou pružnost, sprchujte prsa a jejich okolí alespoň jednou týdně studenou vodou. Pokožka se prokrví a vyživí. Sprchování střídejte s masážemi žínkou nebo kartáčkem, při kterých se ale vyhýbejte bradavkám, protože ty jsou příliš citlivé. Pro nejodvážnější je tu jeden opravdu studený tip – jemnými krouživými pohyby masírujte prsa kostkami ledu, které jste před tím zabalila třeba do kapesníku. Po masáži i po sprše použijte pořádně výživný krém nebo mléko s hydratačními a zpevňujícími účinky.

Američtí psychologové vytvořili netradiční klasifikaci žen podle tvaru jejich poprsí. Tvrdí, že tvar poprsí může prozradit mnohé o každé ženě.
-Ženy, jejichž poprsí je velké, kulaté a tvarem připomíná dýni jsou aktivní. Milují dobrodružství, adrenalin a dobré jídlo. Když ale přijde na sex, jsou tiché a bez fantazie.
-Ženy s poprsím tvaru a velikosti citrónu rády flirtují. Jsou spontánní, zábavné a umějí si dělat legraci i samy ze sebe.
-Ženy s oválným poprsím ve tvaru ananasu jsou inteligentní a mají vysoké ambice. Na druhou stranu se jim dá věřit a milují romantiku.
-Ženy s poprsím ve tvaru grapefruitu jsou plaché, něžné a velmi citlivé. Něhu vyžadují i v sexu.
-Ženy s poprsím ve tvaru pomeranče jsou trochu "upovídané" a nemají rády samotu. Nejšťastnější se cítí v rodinném kruhu.
-Ženy s velmi malým poprsím velikosti třešní mají charisma, jsou zábavné a umějí si užívat života naplno.
-Ženy s poprsím ve tvaru hrušky jsou zpravidla nejvíc sexy. Milují muže, jsou stále zamilované a bez romantiky si svůj život ani neumí představit. 

KV - Ilustrační foto:flickr.com/sxc.hu

Přihlášení