Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Co vás čeká a nemine v roce 2010?

Co vás čeká a nemine v roce 2010?

Beran (21.3.-20.4.)
Milí Berani, vaše impulzivní chování vás vede k tomu, že často „skočíte dřív, než se podíváte“, a to vás může přivést do situací, kterým byste se měli raději vyhnout. Důležitá rada pro nový rok, jednejte více s rozmyslem! Rok 2010 je pro vás rokem velkých možností, překvapení a zvratů. Ale jen větší rozvaha, trpělivost a diplomacie při rozhodování vás dovede k vytouženému cíli. Počkáte-li s důležitým rozhodnutím až na letní měsíce, hodně tím získáte.

Býk (21.4.-20.5.)
Milí Býci, k vaší povaze patří vytrvalost, houževnatost a praktičnost, ale také tvrdohlavost a zatvrzelost, což ale velmi neradi přiznáváte, neboť sami sebe vidíte jako rozumné a odhodlané bytosti. Právě vám náleží staré přísloví: „Trvale vítězí ten, kdo užívá mírnost!“ To mějte na paměti po celý rok 2010! Tento rok je pro vás celkem slibný, přinese vám zajímavé příležitosti a změny, které budou nečekané, ale v důsledku pozitivní. Uplynulý rok jste se řídili podle jiných, nyní nastává váš čas, kdy se ostatní budou řídit podle vás. Važte si toho a nezneužívejte vzniklou situaci!

Blíženci (21.5.-21.6.)
Milí Blíženci, jste výřeční a okouzlující lidé a neodoláte pokušení občas „přibarvit“ a zdramatizovat nějakou příhodu či zážitek, což ale nepovažujete za lhaní, ale za pouhou představivost. Možná právě vám je určeno přísloví: „Šetři slovy, i když jsou zdarma a nic nestojí!“ Vaše upovídanost vám v tomto roce může přinést nemalé problémy. Čeká vás poměrně příjemný rok plný změn a překvapení, přesto nedělejte žádná životně důležitá rozhodnutí a dejte si pozor zejména při finančních spekulacích. Závěr roku lze očekávat trochu hektický, nezapomínejte odpočívat. 

Rak (22.6.-22.7.)
Milí Raci, máte sklon dlouho a hluboce přemýšlet nad chybami, kterých jste se dopustili, místo abyste neúspěch setřásli a chopili se další příležitosti. Měli byste se naučit trochu riskovat a i z neúspěchu si vzít propříště ponaučení, neboť stále platí, že „všechno špatné je i pro něco dobré“. Nezapomínejte na to! První měsíce nového roku budou pro vás náročnější a měli byste důkladně zvažovat každé rozhodnutí. Buďte trpěliví, když věci nepůjdou podle vašich představ, ale vaše tajná přání budou vyslyšena. Budete nuceni přehodnotit své dosavadní vztahy, což může mít za následek nová setkání.

Lev (23.7.-23.8.)
Milí Lvi, mějte pod kontrolou svou pýchu, ješitnost a hrdost, někdy je také důležité sklonit hlavu, jinak mnoho ztratíte. Měli byste již konečně pochopit, že pýcha předchází pád, a že když vy padnete, tak padnete opravdu tvrdě a velmi bolestně. Myslete na to po celý rok! Po většinu roku můžete tak trochu ztrácet půdu pod nohama a měli byste se přizpůsobit vzniklým situacím. To ale může být pro vás to nejobtížnější, proto nechávejte věcem volný a přirozený průběh a vše zvládnete.

Panna (23.8. - 22.9.)
Milé Panny, ať děláte cokoliv, vždy se snažíte odvést skvělý výkon a směřujete až k perfekcionismu. Ale možná díky tomu nejste schopni nadhledu, utápíte se v detailech, malichernostech a to nejdůležitější vám uniká. Trefně k vašemu znamení sedí staré přísloví “Pro stromy nevidíte les!“ Pamatujte na to po celý nový rok. V tomto roce, zvláště pak jeho druhé polovině, se vám bude dařit, je to rok velkých možností, čekají vás nová přátelství a láska. Dlouhodobě na vás bude působit planeta Uran, která představuje spontánnost a změny.

Váhy (23.9. - 22.10.)
Milé Váhy, je čas si uvědomit, že na tomto světě nenajdete dokonalost, po které bytostně toužíte. Snažte se být realističtější, přijmete život takový, jaký je a určitě se vám povede lépe. Vězte, „že budete-li se snažit dělat všechno perfektně, neuděláte nakonec dobře skoro nic!“ Celý rok 2010 je pro vás rokem zkoušek, za což může planeta Saturn, velký učitel, který vás bude provázet téměř po celý rok. Jeho zkoušky nebudou lehké, ale možná díky nim naleznete opravdové hodnoty a pokusíte se ze svého života vytěžit maximum.

Štír (23.10. - 21.11.)
Milí Štíři, s ostrým jazykem jste se již narodili, vaše jízlivé poznámky dokáží druhé ranit. Buďte příjemnější, častěji přistupujte na kompromisní řešení, větší tolerance a porozumění vám pomohou ve vztahu k druhým lidem. Po celý rok pamatujte na staré přísloví: „Snažte se s ostatními jednat tak, jak byste si přáli, aby oni jednali s vámi!“ Tento rok, zvláště jeho začátek, pro vás nebude úplně nejlepší, potrápí vás láska, objeví se konflikty v zaměstnání a budete se potýkat s nedostatkem financí. Možná by stačilo více důvěřovat ostatním, být otevřenější a tolerantní, ledacos se pak dá snadněji vyřešit.

Střelec (22.11. - 20.12.)
Milí Střelci, vaším velkým problémem je netrpělivost. Pokud se do něčeho pustíte, snažte se u toho vytrvat a dotáhnout až do samého konce. Pokud zažijete odmítnutí, proč se hned otáčíte zády a odcházíte? Zastavte se a analyzujte vzniklou situaci. „Trpělivost růže přináší“, toto přísloví by se vám mělo v novém roce dostat pod kůži. O úspěšný začátek roku se postará planeta Mars, planeta vitality, bojovnosti a svobodomyslnosti, která je na vaší straně. Rok 2010 je pro vás rokem mnoha příležitostí, přízeň hvězd je velká a bylo by škoda ji nevyužít. Je to ideální rok pro budování vztahů i majetku.

Kozoroh (21.12. - 20.1.)
Milí Kozorozi, máte kritický a pesimistický pohled na svět, vše berete nesmírně vážně, míváte pocity méněcennosti a přehnaně se zabýváte sami sebou. Škodíte si tím, neboť v životě platí: „Člověk se dostane tak daleko, kam ho pustí jeho sny a představivost“. Nechť vás toto přísloví provází po celý rok. Rok 2010 je pro vás spíše rokem pasivity, měli byste se držet dlouhodobých cílů, být trpěliví a prozíraví, což vám nejvíce prospěje. V průběhu roku na vás působí planeta Pluto, která je nositelem pevné vůle, ale také komplikací.

Vodnář (21.1. - 19.2.)
Milý Vodnáři, vaší velkou chybou je nedostatek sebedůvěry, snažte se více prosadit, spoléhejte na svoje vlastní schopnosti a využijte všechny šance, které vám nový rok dává. Vaším heslem by mělo být: „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek.“ Pamatujte na to! Proberte se ze své letargie a vezměte do rukou šance, které vám tento rok nabízí. Je to rok zajímavých pracovních příležitostí a nových setkání. Užijte si i ty radosti, které jste si v minulém roce museli odříkat.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Milé Ryby, rády hodně mluvíte a občas řeknete něco dříve, aniž si uvědomíte možné následky. Trefně se k vám hodí staré přísloví: „Nůž a slovo ber za správný konec“. Dobře si ho zapamatujte! Můžete očekávat poměrně úspěšný rok, kterým dobře „proplujete“. Začátkem roku do vašeho znamení vstupuje planeta Jupiter, která je nositelem štěstí, bohatství, optimismu a velkorysosti a záleží jen na vás, jak tento bohatý rok dokážete využít.

   KV                                                                 Ilustrační foto:sxc.hu

Přihlášení