Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Hit letošního léta – PÁRTY NA VODĚ!


 

Firma Party-Grill-Boat, s.r.o ve spolupráci s Adventure Centrum a německou firmou Artthink GmbH uvedla na český trh jedinečnou lifestylovou novinku – stylový designový plovoucí gril bbq-donut® pro 10 osob. Název novinky je odvozen od amerického tradičního koláčku – tzv. donutu. Ten totiž nejvíc připomínal návrháři firmy artthink, Sebastianu Schmittovi, jeho nejzajímavější výtvor, který už brázdí vody v mnoha evropských městech a přitahuje stále větší počty návštěvníků.

  

 


Party-Grill-Boat nabízí zážitek a jedinečnou zábavu spojenou s grilováním a party na vodě. Vejde se do něj 10 osob a lze jej využít na oslavy, svatby, párty, dětské dny, obchodní jednání či prezentace a další zábavné aktivity na vodě s pohoštěním a grilováním.Speciální konstrukce umožňuje bezpečné grilování na vodě s bezdýmným grilem, nádoba na led udrží veškeré nápoje správně vychlazené, pro osobní pohodlí členů posádky je pak k dispozici dostatek úložného prostoru na zavazadla pod sedadly. Party-Grill-Boat je poháněn tichým a ekologickým elektromotorem. O pohodlí se stará stevard, který pečuje o hosty na vodě.


 

Menu na párty si můžete sestavit dle vlastní chuti nebo využít naší standardní nabídku.

Stálé stanoviště 3 Party-Grill-Boatů je na Rašínově nábřeží v Praze. Pro promo akce je však možné je přemístit na požadované místo (nejlépe u vody). K tomuto účelu jsou k dispozici 2 Party-Grill-Boaty se speciálním vlekem.

 

 


 

 

Kontakt:
Rašínovo nábřeží, Praha 2
Rezervace: +420 731 025 250

mail:rezervace@pgb.cz
www.party-grill-boat.cz

 


Přihlášení