Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Centrum Babylon - hraní a relaxace v Liberci.

Máte rádi vodu, zábavu a relaxaci, to vše najdete za každého počasí právě v Aquaparku zábavního Centra Babylon v Liberci. Milovníky vodních radovánek okouzlí rozsáhlý aquapark ve stylu antických lázní se skluzavkami, tobogány různé délky a náročnosti, vodními jeskyněmi, whirpooly, vodotrysky, gejzíry a akvárii s mořskou faunu. Můžete se nechat unášet divokou řekou, nebo absolvovat Tarzanovu stezku. Úžasným zážitkem je také jízda adrenalinovým trychtýřem. Teplota vody v bazénech je celoročně 30°C.

 

Hitem Aquaparku od roku 2009 je Aquazorbing – zavřeme vás do speciální, nafukovací, plastové koule naplněné vzduchem, ve  které se můžete procházet po vodní hladině. Návštěvníci aquaparku si jej mohou bezplatně vyzkoušet denně od 11 do 12 hodin a od 16 do 17 hodin. Od května do srpna je otevřena venkovní terasa s bazénky, prolézačkami, možností opalování a překrásným výhledem na horu Ještěd a město Liberec. Každou poslední sobotu v měsíci pořádáme „Naturistickou párty“.


K občerstvení můžete využít pohostinství některého z četných stravovacích zařízení (restaurace, bary nebo kavárny), které se nacházejí buď přímo v aquaparku nebo v dalších částech našeho zábavního centra. Den v Babylonu vám doporučujeme zakončit návštěvou prvního XD Theatru v Česku. Zde za pomoci nejmodernější techniky prožijete vzrušující výlety na cizí planety, do ledových pustin či do hlubin země v kokpitu kosmického plavidla, a to vše téměř na vlastní kůži. Ubytovat se můžete přímo v areálu, v luxusním hotelu Babylon****, jehož hosté mají vstup do AQUAPARKU zahrnut v ceně ubytování po celou dobu pobytu. V případě zájmu vám kancelář TOURIST SERVICE zprostředkuje levné ubytování v okolí Liberce.

AQUAPARK:

  

iQPARK a LABYRINT:

 

 

LUNAPARK / DĚTSKÝ HRAD - Bavte se, relaxujte, užívejte si. O vaše děti je postaráno./ GOLFOVÝ SIMULÁTOR , který je IDEÁLNÍ pro začátečníky, ATRAKTIVNÍ pro profesionály, POHÁDKOVÝ golf pro děti, DEMOLIČNÍ golf pro teenagery! /BOWLING-přijďte si zahrát na čtyři nově zmodernizované dráhy značky Brunswick a zároveň zdolejte svůj osobní rekord. /LASERSHOT-Laserová střelnice pro nimrody, sportovní střelce i pro ty, kdo si chtějí střelbu (a přesnou mušku) jen vyzkoušet./CASINO LAS VEGAS se nachází u hlavního vchodu. V příjemném prostředí zde naleznete velmi kvalitní herní zařízení, profesionálně vyškolený personál a zábavu opravdu pro každého!


WELLNESS CENTRUM BABYLON-Změňte svůj životní styl.

 


HOTEL**** BABYLON-Komfortní ubytování s osobitým stylem a maximální péčí o hosty.

 

Kontakt:
CENTRUM BABYLON, a. s.
Nitranská 1
460 12 Liberec
+420 485 249 202
+420 485 249 212
touristservice@centrumbabylon.cz
http://www.BabylonLiberec.cz

Přihlášení