Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Přidat článek čtenáře

Pro vytvoření vlastního článku je potřeba mít vyplňený profil a být přihlášen.

Registrace na portálu HobbyStranky.cz Vám umožňuje:
  1. Psát vlastní články do jakékoli sekce
  2. Účastnit se soutěží o atraktivní ceny na portálu
  3. Vytvářet si vlastní hobby galerie vkládat do nich fotky a text
  4. Dostávat e-mailem týdně nové články, informace o soutěžích a nových galeriích.
Každý registrovaný uživatel portálu HobbyStranky.cz má možnost napsat vlastní článek na téma dle vlastního výběru.

Funguje to jednoduše. Kliknete na odkaz „Napište článek“ v horní části stránek. Napište název Vašeho článku, pak vložte název sekce a pokračujte v napsání článku v políčku pod názvem sekce.

V případe, že ke svému článku chcete přidat i fotografie jednoduše kliknete na odkaz „Procházet “ , který se nachází pod oknem pro psaní článku a máte možnost vložit Vaše fotografie nebo obrázky.V případe problému s odesláním, spaním nebo jakýchkoliv jiných problémů můžete svůj článek poslat e-mailem na adresu: redakce@mediaconnection.cz, nezapomeňte uvést Vaše přihlašovací jméno a název článku a sekci abychom věděli komu poslat odměnu.

Důležité upozornění: v případě, že vaše fotografie navazují na určité části článku vložte do článku na příslušné místo text ve tvaru „ FOTO1“ , „FOTO2“…………… a fotografie vkládejte ve stejném pořadí nebo pojmenujte v názvu souboru vaše fotografie „ FOTO1, FOTO2 ……………..“.

ODMĚNY

Za každý uveřejněný článek na portálu HobbyStranky.cz od nás získáváte poukázku v hodnotě 200,-Kč na nákup v obchodní síti ( název společnosti naleznete v spodní části stránek v sekci Odměny pisatelům). Poukázky Vám budou zaslány poštou na Vámi uvedenou adresu při registraci na portálu HobbyStranky.cz , vždy následující kalendářní měsíc za uplynulý kalendářní měsíc.