Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Ukládání nožů.

Ukládání nožů.

Ukládáni nožů v kuchyni muže být problém. Nože by se neměly naházeny jen tak v šuplíku (úložných prostorách) kuchyňských linek. Mají být uloženy na bezpečném suchém místě pokud možno v přímém dosahu osoby která s nimy pracuje.

1.)hrozí poranění při šátrání naslepo v šuplíku  kuchyňské linky
2.)tupení nožů a nástrojů při divokém skladování
3.)ničení úložných prostor ostrými hranami nožů a nástrojů

Možnosti bezpečných uložení je více.

Magnetické body.                                                                              Jedná se o jednotlivé magnetické body které se dají připevnit prakticky na každé místo v prostoráchkuchyňské linky. Na magnetický bod se dá přichytit pouze jeden nástroj. Dají se sehnat v různých barevných provedeních a tvarech.

 

Magnetické závěsy.                                                                         
Jedná se o magnetický závěs který se připevní v prostorách kuchyňské linky,tak aby byl v přímém dosahu. Na magnetický závěs se dá přichytit více nástrojů. Dají se sehnat v různých barevných provedeních,tvarech a délkách.

 

Bloky na nože.                                                                                       
Jedná se většinou o dřevěný ( v nabídkách jsou i bloky z umělé hmoty) blok s otvory na více typů a velikostí nožů,případně nástrojů. Výhodou může být že je tento blok mobilní,nevýhoda je že na pracovní desce zabírá místo. Prodávají se v různých velikostech a provedeních.

 

Zkušený kutil si prakticky cokoli co jsme popsaly v tomto článku dokáže vyrobit sám. Dokonce je zde i prostor pro určité vylepšení funkčnosti průmyslových výrobků.

 

     -m-                                           Ilustrační foto:mojefoto.net,tescoma.cz

 

Přihlášení