Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Venkovní osvětlení

Upoutávka a ochrana současně                                                          

Dobré venkovní osvětlení je velmi důležité: přináší pohodu do míst jako je např.  balkon nebo terasa, kde si pak můžete i po setmění plně vychutnat vlahé letní večery. Osvětluje cesty, schody nebo čísla domů a usnadňuje Vám i Vašim hostům pohyb a orientaci. Je však i zdrojem estetických zážitků, pokud je použito k osvětlení objektů, nebo třeba zahradních jezírek. Slouží i pro Vaši bezpečnost, protože osvětlený objekt není pro lupiče tak zajímavý.

 

 


Světlo zdůrazňuje      

Venkovní osvětlení lze využít nejrůznějším způsobem. Může ozařovat vstup do domu a jeho číslo, zahradu nebo zahradní jezírko, poskytne větší bezpečí při chůzi po cestách a schodech, ale může vytvářet i světelné scenerie, které zvýrazní vybrané objekty na tmavém pozadí. Tyto různorodé možnosti ovšem vyžadují přesný plán, který se Vám však odmění několikanásobným užitkem získaným z jednoho světelného zdroje.

 

 


Svítidla, lampy a fantazie                                                                   

Jaké venkovní osvětlení je to pravé zrovna pro Vás, to závisí na účinku, kterého si přejete dosáhnout. Stejně jako pro interiéry jsou i pro venkovní prostory k dispozici svítidla ve všech myslitelných tvarech a provedeních. Ať už si zvolíte zářiče zapuštěné do země, lampy na stojanech, světelné objekty nebo třeba svítící dlaždice: fantazii se žádné meze nekladou. Vždy si ovšem uvědomte, že vybraná svítidla musí být vhodná pro venkovní prostředí a musí být chráněna proti stříkající vodě. Tyto informace jsou zřejmé z třídy ochrany zvoleného světelného zdroje. Samozřejmě se můžete kdykoli obrátit na ochotného pracovníka servisu nejbližšího OBI marketu.


Velký výběr a individuální poradenství                                               

Ve Vašem OBI marketu vždy najdete rozsáhlou nabídku venkovních svítidel pro nejrůznější použití společně s vhodným příslušenstvím pro instalaci a ovládání, např. hlásiče pohybu, časové spínací hodiny nebo stmívací spínače. Jednoduše k nám zavítejte – ochotně a podrobně Vám poradíme podle Vašich individuálních představ, pomůžeme Vám i při výběru potřebných prvků.

 

 

 

 

Přihlášení