Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

Pokládání koberců & PVC

Koberec s vysokým vlasem

Na takovém koberci Vám nikdy nebude chladno na nohy. Koberce jsou, stejně jako dříve, trvalkou mezi podlahovými krytinami. Mimořádně oblíbené jsou v ložnicích a dětských pokojích. Dobrá kvalita se ovšem vyplatí – rozdíl poznáte v okamžiku, kdy stoly, židle a ostatní kusy nábytku zanechají na koberci ošklivé otisky. Nebo tehdy, jestliže je nový koberec v místech, kde se po něm nejvíce chodí, opotřebený již za krátkou dobu po položení. Zejména pro rodiny s malými dětmi doporučujeme odolný materiál, který se snadno udržuje.


Pohoda s přírodními vlákny

Podlahové krytiny z obnovitelných materiálů jsou vysloveně atraktivní jak z ekologického hlediska, tak pro své praktické vlastnosti. Jsou velmi odolné, teplé, dobře tlumí hluk a navíc neobsahují žádné škodlivé látky. Jejich vlákna regulují vlhkost vzduchu, a zajišťují tak příjemné klima v místnosti. Objemná tkanina propůjčuje kobercovým krytinám společně s pružnou spodní částí vysokou elasticitu při procházení. Pokud pak musíte takový koberec zlikvidovat, můžete přírodní vlákno odložit na kompost a v podobě humusu je vrátit zpět do přirozeného oběhu.


PVC-podlahy - univerzálně použitelné

PVC-podlahové krytiny mají vynikající výhody: Jsou hygienické, odolné a existuje nekonečné množství designů. Kromě toho je krytina vhodná pro všechny bytové části – od jídelny nebo dětského pokoje přes  chodby, sklepy nebo schody až po vlhké prostory kuchyně a koupelny. Právě pro alergiky se vinylová podlaha osvědčila jako vhodná. PVC-podlahové krytiny mohou být recyklovány a znovu uvedeny do výrobního procesu. Tím se ušetří hodnotné suroviny a je dosaženo zmírnění nárůstu odpadu.

 

Přihlášení