Nejnovější video
  • Spustit video
Anketa

FinePix Z80 - stylový, elegantní a barevní.

STYLOVÝ, ELEGANTNÍ A BAREVNÝ: Nejnovější přírůstek zábavné řady Z Fujifilm oznamuje příchod fotoaparátu FinePix Z80 s impozantním rozlišením 14 Megapixelů a objektivem Fujinon s 5 x optickým zoomem,snímky a videem ve vysokém rozlišení HD, YouTube/FACEBOOK snadným nahráním na web a nově funkcí POHYBLIVÁ PANORAMA.Dostupný v šesti veselých barvách, to je nabídka fotoaparátu, který osloví módní nadšence tento podzim.

 

FACEBOOK / YOUTUBE

 S užitečným  a snadným  nahráním  na FACEBOOK/YouTube, můžete  rozhodnout, které snímky  a videa, chcete označit a nahrát. Při každém  připojení  fotoaparátu Z80, k vašemu počítači a po nastartování programu MyFinePix Studio,se  vaše snímky a videa nahrají několika kliknutími. Můžete třeba cestovat několik hodin vlakem, nebo autem a  přitom třídit vaše snímky a označit ty, které jsou nejvhodnější  k nahrání na FACEBOOK/YouTube. Skvělá úspora času.

Jiskřivě Čisté Snímky s 14 Megapixely CCD, 5x Optický Zoom s objektivem Fujinon a Digitální Obrazovou Stabilizací

FinePix Z80 je vybavený 14 Megapixely CCD a objektivem Fujinon s  5x Optickým zoomem, aby zajistil krásné snímky  v každém rozsahu. Objektivy  jsou zcela chráněny proti poškrábání , či nárazům, díky odolnému sklu umístěnému ve fotoaparátu. V kombinaci s Digitální Obrazovou Stabilizací nebudou vaše snímky rozmazané.

Pohyblivá Panorama  NOVÉ !
Jednoduše si zvolte Panorama Mode a začněte snímat, závěrka automaticky spustí bezproblémové spojení 3 obrázků ve fotoaparátu.   Další snímek navazující na předchozí zakomponujte přidáním 1snímku k 2 tak, že vznikne kruh  a závěrka fotoaparátu bude automaticky uvolněna. Perfektní, nejenom, pro záběry krajin, velkých budov, ale také pro festivaly, anebo párty.

Vzhled Supermodelky
 Uhlazený vzhled kovového těla a jemných křivek  se zaoblenými hranami  a posuvným objektivem, Z80 je fotoaparát který budete chtít,a by se vám houpal na zápěstí , než ho schovávat v kabelce , či v kapse u kalhot.Je to  tak těžké  mluvit  stylově  o tomto módním fotoaparátu , který je v 6 barvách*. Pink, Purple, Mint, Gold, Lavender a Brown

Tracking Auto Focus (AF)
Normálně je obtížné pořídit snímky pohybujících se objektů jako jsou děti, nebo sportovci .Funkce Tracking Auto Focus je ideální pro použití, když jsou věci v pohybu.Zaměřte se na objekt a sledujte ho, staňte se zárukou zachycení  momentu, kdy nepořídíte rozmazané snímky s chybějícími hlavami .

HD kvalita pro Video a Snímky
 Fotoaparát Z80 umožňuje pořizovat video v HD rozlišení 720p se zvukem a také  vám  hned představí čisté fotografie a video  na vaší LCD TV či Plazmě.

Oblíbené: ohodnocení snímků  NOVÉ!
 Nové modely fotoaparátů Fuji 2010 obsahují  možnost ohodnotit  hvězdičkami  pořízené snímky.Můžete vyhledávat snímky podle hodnocení a  prohlížet si pouze ty nejlépe hodnocené.

Asistent Fotoknihy  NOVÉ!
Vyberte snímky, které chcete použít ve vaší fotoknize fotoaparátu Z80, nejsnazší hledání je dle hodnocení ,, OBLÍBENÉ ´´. Bude to pro vás  Úspora času při výběru fotek  před tiskem , či stažením do vašeho PC .

 


Přehled klíčových vlastností:

. YouTube/FACEBOOK snadné nahrání na web

.  1/2.3 ´´ CCD snímač 14 Megapixelů

. objektiv Fujinon, 5x optický zoom

. Digitální Obrazová Stabilizace - Redukce pohybové neostrosti.

. 2,7”barevný LCD displej

. SR AUTO (ROZPOZNÁNÍ SCÉNY)

. FACE DETECTION  (Inteligentní zaostřeni obličeje s odstraněním efektu červených očí)

. Tracking AF ( zaměření na pohybující se objekty)

. Pohyblivá Panorama (spojte  až tři snímky a vytvořit z nich panorama)

. Vyhledání Snímků

. Asistent Fotoknihy

. FULL HD 720p pro video a snímky

Text a foto: FUJIFILM Europe GmbH / /www.fujifilm.cz/

Přihlášení